14 Ноя

ПРОЕКТ КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2020р.

З а х о д и Дата Місце
пп проведення проведення
1 Чемпіонат Херсонської області серед кадетів до 18 років 25-26.01 м. Херсон
2 Чемпіонат України серед кадетів до 18 років 12-14.02 за призначенням
3 Чемпіонат Херсонської області серед юніорів та юніорок до 21 року 22-23.02 м. Херсон
4 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року 11-13.03 за призначенням
5 Чемпіонат Херсонської області серед юнаків та дівчат  до 16 років 25-26.04 м. Херсон
6 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат  до 16 років 14-16.05 за призначенням
7 Чемпіонат Херсонської області серед молоді до 23 років 18-19.04 м. Херсон
8 Відкритий чемпіонат міста Херсона з дзюдо «Кубок Херсона» 24-25.04 Херсон
9 Чемпіонат України серед молоді до 23 років 06-08.05 за призначенням
10  Кубок Херсонської області 30-31.05 Херсон
11 Відкритий Кубок України 18-20.06 м. Суми
12 “Азовська хвиля 2020” червень м. Генічеськ
13 Чемпіонат ФСТ “Динамо” “Юний динамовець” серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. 02-04.09 м. Очаків
14 Чемпіонат Херсонської області, командний чемпіонат 19-20.09 м. Херсон
15 Чемпіонат України, командний чемпіонат України 07-09.10 за призначенням
16 Кубок Херсонської федерації дзюдо 25-26.09 м. Херсон
17 Чемпіонат Херсонської областісеред молодших кадетів до 17 років 03-04.10 м. Херсон
18 Чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років 18-20.10 за призначенням
19 Абсолютний чемпіонат України 06-07.11 за призначенням
23 Сен

ЧЕМПІОНАТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДЗЮДО

21 – 22 вересня 2019 року в м. Херсоні у спортивному залі комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради (пл. Шевченка, 1) відбувся чемпіонат Херсонської області з дзюдо серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат  2003 – 2005, 2006 – 2007,  2008 – 2009, 2010 – 2011 р.н. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з міст Херсона, Генічеська, Каховки, Скадовська та с. Щасливцево. 

         Переможцями змагань серед чоловіків та жінок у своїх вагових категоріях стали:

73 кг – Шадрін Данило,

81 кг – Шадрін Назар,

90 кг –Шадрін Захар,

100 кг – Цуркан Олександр

52 кг – Костерна Ганна.

          Переможцями змагань серед спортсменів 2003 – 2005 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

46 кг – Шуляк Богдан,

50 кг – Сороковський Максим,

55 кг – Хомяков Максим,

60 кг – Головатий Євген,

66 кг – Клімчук Володимир,

81 кг –  Романенко Влад.

          Переможцями змагань серед спортсменів 2006 – 2007 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 32 кг – Семибратов Тимур, 38 кг – Полянский Артем,   42 кг – Філімонов Іван, 46 кг – Кисильов Артем , 50 кг – Ілічко Володимир, 55 кг – Івашко Микита,  60 кг –Буяневич Влад, 66 кг – Конотоп Тимур.

          Переможцями змагань серед спортсменів 2008 – 2009 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 23 кг – Удовицький Олег, 25 кг – Фурсов Артем, 27 кг –Перерва Кирило, 29 кг – Літвиненко Юрій,  32 кг – Пацюк Єгор, 35 кг – Проценко Ілля, 38 кг – Теленга Данило, 42 кг –Дитиняк Артур, 46 кг – Батюх Степан, 50 кг –Волчанов Максим, +50 кг – Сікоєв Георгій.

           Переможцями змагань серед спортсменів 2010 – 2011 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 21 кг – Штрахов Микита, 23 кг – Головатюк Єгор, 25 кг – Мартиросян Едуард, 27 кг –Пахомов Микола, 32 кг – Куртумеров Едем, 35 кг – Олару Данило,  38 кг –Вальтер Платон, 42 кг – Шумський Ігор.

          Переможцями змагань серед дівчат стали:

2003 – 2005 р.н.:

36 кг – Канаш Валерія,

52 кг –Канаш Лідія;

2006 – 2007 р.н.  40 кг – Онацко Олена; 44 кг – Новицька Юлія, 48 кг – Сафарова Лідія, 57 кг – Салівончик Юлія; 2008 – 2009 р.н.  32 кг – Сердюк Віталіна, 36 кг – Шмига Діана, 44 кг –  Мирна Олександра, + 52 кг – Величко Уляна;

2010 – 2011 р.н. 21 кг – Буянєвіч Амалія, 32 кг – Куртумерова Каміла, 36 кг – Приладишева Валерія, 44 кг – Сагайдак Валентина.

31 Июл

Херсонский ДЮК физической подготовки № 4

Директор: Бардачева Елена Сергеевна

Адрес: 73000, г. Херсон, ул. Ливарная, 5

Тренер: Батманов Анатолий Владимирович, м.т. 095 343 68 00

Тренер: Гринько Александр Николаевич, м.т.  050 594 26 62

 

Херсонский ДЮК физической подготовки № 5

Адрес: 73000, г. Херсон, ул. Перекопская, 4 , Полтавская, 157

Телефон: (0552) 29-32-23

Тренер:  Байков Геннадий Олегович, м.т.  0501975340

 

Геническая районная федерация «Дзюдо, самбо, сумо»

Адрес: Херсонская обл., Генический р-н, г. Геническ, ул. Гоголя, 52/30

Президент районной федерации: Русак Анатолий Борисович

Тренер: Халилов Халил Хасанович, м.т.0664449013

 

ОДЮСШ ФСТ «Спартак»

Адрес: г. Херсон, ул. Лавренева, 13, ул. Коста Хетагурова, 59

Тренер: Гринько Николай Алексеевич

м.т. 0954360982

 

Общественная организация

«Ассоциация многодетных и малообеспеченных семей «ПРАЙД»

Тренер: Шадрин Владимир Михайлович,

Тренера: Батманов А.В., Байков Г.О., Шадрин З.В., Шадрин Н.В.

Адрес: г. Херсон, тел. 055-238-11-88

e-mail: PRAID_Kherson@i.ua

 

Спортивный клуб «Шторм»

г. Скадовск

Тренер: Шуляк Андрей Игоревич,  м.т. 095-092-19-06

 

Клуб дзюдо «Арабат»

с. Стрелковое, с. Счастливцево (Арабатская стрелка)

Тренер: Шаймарданов Дамир Амирович, м.т. 095-355-25-49

 

Геническая  районная комплексная ДЮСШ

г. Геническ

Тренер: Дюкарь Роман Борисович, м.т. 067-160-36-15

 

Каховская ДЮСШ

г. Каховка, ул. Фаины Гаенко, 6а

Тренер: Мозговая Мария Ивановна, м.т. 095-464-56-72

 

04 Июн

КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ З БОРОТЬБИ САМБО

01 червня 2019 року в м. Херсоні у спортивному залі комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради (пл. Шевченка, 1) відбувся відкритий Кубок Херсонської «Федерації спортивного, бойового самбо та дзюдо» з боротьби самбо серед  юнаків 2005 – 2006, 2007 – 2008,  2009 – 2010, 2011 – 2012 р.н.

У змаганнях взяли участь 98 спортсменів з міст Херсона, Генічеська та Скадовська.

Переможцями змагань серед спортсменів 2005 – 2006 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 35 кг – Полянський Артем, 38 кг – Шуляк Богдан, 42 кг – Фучеджи  Богдан, 46 кг – Роспотнюк Назар, 50 кг –Івашко Микита, 54 кг – Мадінов Нуралі, 65 кг –Баєв Давид, 71 кг –Щербань Сергій, + 71 кг –Голобородько Христофор.

Переможцями змагань серед спортсменів 2007 – 2008 р.н. у своїх вагових категоріях стали:   31 кг –Лакутін Олексій, 34 кг – Головатюк Єгор, 38 кг –Циба Олександр, 42 кг –Мельник Максим,  46 кг – Батюх Максим, 50кг –Мадінов Юсуф, 55 кг –Буяневич Влад.

Переможцями змагань серед спортсменів 2009 – 2010 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 23 кг – Штрахов Микита, 26 кг  Литвиненко Юрій, 29 кг – Циба Олексій, 32 кг –Куртумеров Едем, 35 кг –Левжинський Тимофій, 38 кг –Тяпкін Атрем, 42 кг –Зєкєряєв Емір, + 46 кг – Глухов Олександр.

Переможцями змагань серед спортсменів 2011 – 2012 р.н. у своїх вагових категоріях стали: 21 кг –Головатюк Артем, 23 кг –Кахраманов Мурат, 25 кг – Семібратов Кирило, 32 кг –Чепурко Микита, 38 кг – Волік Давид.

 

 

 

22 Май

АЗОВСЬКА ХВИЛЯ 2019

Генічеська районна федерація Дзюдо, самбо, сумо запрошує дзюдоїстів на щорічний відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат “Азовська хвиля 2019”.  Читать далее

14 Май

ПЛІДНІ ВИХІДНІ ХЕРСОНСЬКИХ ДЗЮДОЇСТІВ

          11–12 травня 2019 року в м. Херсоні у спортивному залі комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради (пл. Шевченка, 1) відбулись  Х  Юнацькі спортивні ігри Херсонщини 2019 та Кубок Херсонської області з дзюдо серед чоловіків і жінок, та серед юнаків і дівчат 2009 – 2010, 2011 – 2012 р.н. Читать далее

10 Май

ВІДКРИТИЙ КУБОК ХГО “ФСБСД” З САМБО

Запрошуємо самбістів на відкритий Кубок Херсонської громадської організації “Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо” з боротьби самбо. Читать далее