13 Мар

Чемпіонат Херсонської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року, серед юнаків та дівчат 2003 – 2005, 2007 – 2008 р.н.

11 – 12 березня 2017 року в м. Херсоні у спортивному залі комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради (пл. Шевченка, 1) відбувся чемпіонат Херсонської області з дзюдо серед   юніорів та юніорок до 21 року, серед юнаків та дівчат 2003 – 2005, 2007 – 2008 р.н.

У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з міст Херсона, Голої Пристані, Каховки та Генічеська. image-0-02-05-8223d0f5487d4fae5b61e5e2aeb91f5354d2ff55e72d0c0c117e8c8f6eb89d2c-v

Переможцями змагань серед спортсменів 1997 – 2002 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

55 кг – Мирилко Микола,

60 кг – Кучеренко Андрій,

73 кг – Семеніхін Микола,

81 кг – Шадрін Назар,

90 кг – Щербина Сергій.

Переможцями змагань серед спортсменів 2003 – 2005 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

34 кг – Хохлов Ілля,

38 кг  -Хомяков Максим,

42 кг – Фокін Віталій,

46 кг – Мирилко Анатолій,

50 кг – Клімчук Влад,

55 кг – Кравченко  Олександр,

60 кг – Субота Влад,

66 кг – Зімніцький Ярослав,

+ 66 кг – Щербань Сергій.

Переможцями змагань серед спортсменів 2007 – 2008 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

23 кг – Шевцов Ярослав,

26 кг – Савченко Андрій,

30 кг – Корнієнко Михайло,

34 кг – Дитиняк Артур,

38 кг – Андріець Олександр,

42 кг – Шейко Іван,

46 кг – Ковальский Артем,

55 кг – Олішевко Данило.

Переможцями змагань серед дівчат стали:

1997 – 2002 р.н.

44 кг  –  Гочєва Весна,

52 кг – Костьорна Ганна;

2003 – 2005 р.н.

46 кг – Подурєць Поліна,

52 кг – Мах Влада;

2007 – 2008 р.н.

24 кг – Сердюк Віталіна,

28 кг – Гузік Ангеліна,

32 кг – Молотова Ліза,

46 кг – Фісенко Валерія.image-0-02-04-2000685d672ee96ee83cdba7522ec03962c6e6dd5522d34574172a4ea6b04ad6-v image-0-02-04-65fb61166381a0cea129f066c58154d0a57b13fa625d4c42879b4689d442786c-v image-0-02-04-2548c99db3e9a3951cff5267ec74b7aa89c55afc06f446655f469b0856984b46-v image-0-02-04-8cb0fc7cf9dfcfebcf00db0868c4410a515b847d8e5410a9dced7cea03b46175-v image-0-02-04-b471f87b86f3a11593877a0a8b632839db1238713e77163556dec2b1e4d1a098-v image-0-02-05-88d0c3cafd97affec325f91812eb6b8c758071e17ece8bc2764e6187d6237fc2-v

Нажаль, не обійшлось без травм – юний спортсмен Кисільов Єгор при падінні зламав руку.  Всіх вразив героїзм спортсмена.  Як виявилось, Єгор та його родина є біженцями з Донбасу і зараз вони проживають у м. Каховка.  Хлопцю лише 12 років, але силу духу має чималу – перемагаючи сильну біль, він жодної сльозинки не пустив. Єгор заспокоював ще й лікаря, щоб той не хвилювався, оглядаючи його зламану руку. Маючи такий характер, юний спортсмен досягне чималих результатів, а ми йому в цьому допоможемо. Борці своїх у біді не залишають.
ХГО « Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо» вирішила взяти «шефство» над цією родиною і допомогти їм почувати себе на Херсонщині як вдома.

07 Мар

Кубок Херсонської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове), серед юнаків та дівчат 2003 – 2005, 2008 – 2009 р.н..

04 – 05 березня 2017 року в м. Херсоні у спортивному залі комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради (пл. Шевченка, 1) відбувся Кубок Херсонської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове), серед юнаків та дівчат 2003 – 2005, 2008 – 2009 р.н.

У змаганнях взяли участь 61 спортсмен.

Переможцями змагань серед чоловіків у своїх вагових категоріях стали:

спортивне самбо:

62 кг – Паранюшкін Артем,

68 кг – Лукянчук Арзу,

74 кг – Німченко Олександр,

82 кг – Плесков Максим

90 кг – Ворошилов Павло;

бойове самбо:

52 кг – Бадзар Євген,

57 кг – Міхайленко Віталій,

62 кг – Паранюшкін Артем,

68 кг – Лукянчук Арзу,

74 кг – Подсека Влад,

82 кг – Саркісян Мкртич,

100 кг – Кучеренко Роман.

Переможцями змагань серед спортсменів  2003 – 2005 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

35 кг – Перерва Влад,

38 кг – Петрин Руслан,

42 кг – Фокін Віталій,

46 кг –Бондаренко Данило,

50 кг – Іващенко Олександр,

54 кг – Бєлковський Дмитро,

65 кг – Русак Ярослав,

71 кг – Гашимов Ельвін.

Переможцями змагань серед спортсменів 2008 – 2009 р.н. у своїх вагових категоріях стали:

24 кг – Андрієнко Олександр,

27 кг – Коваленко Віталій,

31 кг  – Сулімов Іван,

34 кг – Дитиняк Артур,

38 кг –  Квашенко Тимур,

46 кг – Філімов Ярослав.

Переможцями змагань серед жінок стали:

80 кг – Аверченкова Ліза; серед дівчат стали:

2003 – 2005 р.н.:

34 кг  –  Сумська Ганна;

2008 – 2009 р.н.:

23 кг –  Шутова Альона,

29 кг –  Жуйкова Наталя.

17190737_1741996476021091_3590419340098319977_n 17038464_276106312812322_1402241306404769101_o 17097716_276105062812447_3950443562147401448_o 17156309_711454415687751_6934685191657632326_n 17158962_276106112812342_8711286616687854018_o

14 Фев

Результати Чемпіонату Херсонської області за 13 лютого 2016р. з самбо серед юнаків та дівчат 1996 – 1998, 2003 – 2005 р.

DSC00487

Скачать (ZIP, 19.45MB)

13 лютого відбувся Чемпіонат херсонської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1996 – 1998, 2003 – 2005 р. н.

Прийняли участь у змаганнях наступні команди:

м. Херсон: ДЮКФП – 4, ДЮКФП – 5,СК «Скорпіон», СК «Шторм»;

м. Гола Пристань СК «Гопри»;

смт Дар’Ївка СК «Скорпіон».

Юнаки 1996 – 1998 р.н.. Переможці

62 кг      Кучеренко Андрій           ДЮКФП -4                  Б.самбо
68 кг      Лук’янчук Арзу                  СК «Шторм»             Б.самбо
74 кг      Баришев Володимир   СК «Скорпіон»         Б.самбо
82 кг      Шадрін Захар                   ДЮКФП -5                   Б.самбо Читать далее

17 Ноя

Результаты Чемпионата МОН Украины по дзюдо среди школьников

Результаты Чемпионата МОН Украины по дзюдо среди школьников

1 Бондаренко Данила 42кг 1 место 2005 г.р.
2 Мах Влада 40кг 1 место 2003 г.р.
3 Подурец Полина 36кг 1 место 2005 г.р.
4 Гочева Весна 36кг 2 место 2002 г.р.
5 Сидельник Валерия 28кг 3 место 2006 г.р.
6 Пинчук Катя 32кг 3 место 2006 г.р.
7 Шадрин Назар 60кг 1 место 2000 г.р.
8 Бюргер Стас 60кг 2 место 2000 г.р.
9 Хохлов Илья 30кг 3 место 2005 г.р.
10 Гузик Ангелина 24кг 3 место 2007 г.р.

Поздравляем всех победителей и призеров с победой и желаем новых достижений!

10 Май

Чемпионат Херсонской области по дзюдо среди юношей и девушек 1999-2000г.р.

В чемпионате Херсонской области по дзюдо среди юношей и девушек 1999-2000г.р., который является отборочным к чемпионату Украины в г. Луцк и юношей и девушек 2006-2007 г.р., приняли участие – 41 человек, представляющие 5 команд г. Херсона и Херсонской обл.,: ДЮКФП№4, ДЮКФП№5, ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Геническ», ХОГО «ФСБСД».
Победители:
1999-2000г.р.
Булашевич Мария 44кг ДЮКФП№4
Шульга Ирина 52кг ДЮКФП№5
Кравченко Марина 70кг ДЮКФП№4
Антончик Николай 42кг ДЮКФП№5
Бащук Влад 46кг Геническ
Кубединов Иван 50кг ДЮКФП№4
Ходин Артем 55кг ДЮКФП№4
Шадрин Назар 60кг ДЮКФП№5
Борисенков Валерий 66кг «Спартак»
Савченко Петр +73кг ХОГО «ФСБСД»
2006-2007г.р.
Гузик Ангелина 22кг ДЮКФП№5 Ешлмен Даниель 42кг ДЮКФП№4
Борисенко Александра 28кг ДЮКФП№4 Данник Глеб +42кг ДЮКФП№4
Сидельник Валерия 25кг ДЮКФП№4
Сторублевцева Дина 40кг ДЮКФП№4
Максимкин Марк 18кг ДЮКФП№4
Посошко Даниил 24кг Геническ
Кузьменко Константин 27кг ДЮКФП№4
Лавренчук Алексей 30кг ДЮКФП№4
Лисицын Дмитрий 34кг ХОГО «ФСБСД»

26 Апр

Чемпионат Украины по боевому самбо среди юношей и юниоров, Киев

26 апреля 2014 года в Киеве состоялся Чемпионат Украины по боевому самбо среди юношей и юниоров, 1996-97г.р, 1998-99г.р, 2000-2001г.р.

В соревнованиях приняли участие 165 юных спортсменов из 16 областей Украины.

Организатор соревнований
Федерация боевого самбо Украины при поддержке Министерства молодежи и спорта Украины.

Результаты соревнований

Юноши 2000-2001 гг.р.

Весовая категория до 36 кг

1-е место – Красиков Кирилл (Харьковская область)

2-е место – Калиниченко Александр (Донецкая область)

3-е место – Михайлик Фрол (Черкасская область)

3-е место – Рубаха Дмитрий (Одесская область)

Весовая категория до 39 кг

1-е место –Пантелей Александр (Черкасская область)

2-е место – Гомела Данила (Харьковская область)

3-е место – Собков Владислав (Хмельницкая область)

3-е место – Давидюк Юрий (Хмельницкая область)

Весовая категория до 42 кг

1-е место – Чёрный Артём (Сумская область)

2-е место – Протасенко Александр (Одесская область)

3-е место – Терех Денис (Запорожская область)

3-е место – Кравченко Егор (Харьковская область)

Весовая категория до 45 кг

1-е место – Щепилов Евгений (Харьковская область)

2-е место – Кондратьев Дмитрий (Хмельницкая область)

3-е место – Бирченко Александр (Запорожская область)

3-е место – Савельев Алексей (Харьковская область)

Весовая категория до 48 кг

1-е место – Мирошничеко Давид (Харьковская область)

2-е место – Шкутенко Елисей (Харьковская область)

3-е место – Бондаренко Иван (Сумская область)

3-е место – Мадатов Микаэль (Киев)

Весовая категория до 52 кг

1-е место –Лихолёт Костантин (Харьковская область)

2-е место – Афанасенко Артём (Херсонская область)

3-е место – Батрак Дмитрий (Запорожская область)

3-е место – Озманов Артур (Киевская область)

Весовая категория до 57 кг

1-е место – Шадрин Назар (Херсонская область)

2-е место – Захаров Виктор (Хмельницкая область)

3-е место – Чёрный Алексей (Киевская область)

3-е место – Рой Вадим (Хмельницкая область)

Весовая категория до 62 кг

1-е место – Петрощук Максим (Волынская область)

2-е место – Петренко Михаил (Харьковская область)

3-е место – Горкаленко Алексей (Сумская область)

3-е место – Тарасенко Антон (Харьковская область)

Весовая категория до 68 кг

1-е место – Грицюк Андрей (Волынская область)

2-е место – Коробенюк Александр (Сумская область)

3-е место – Юрченко Дмитрий (Харьковская область)

3-е место – Золотаренко Михаил (Харьковская область)

Весовая категория до 82 кг

1-е место – Житник Виталий (Сумская область)

2-е место – Пташук Вячеслав (Харьковская область)

3-е место – Кондратьев Алексей (Харьковская область)

3-е место – Головань Владислав (Сумская область)

Весовая категория +82 кг

1-е место – Казенка Георгий (Киевская область)

2-е место – Случинский Дмитрий (Киевская область)

3-е место – Захаренко Роман (Сумская область)

3-е место – Муравьев Захар (Харьковская область)

Комадный зачёт

1-е место – Харьковская область

2-е место – Сумская область

3-е место – Киевская область

4-е место – Хмельницкая область

5-е место – Волынская область

6-е место – Черкасская область

7-е место – Запорожская область

8-е место – Одесская область

9-е место – Черниговская область

10-е место – Донецкая область

11-е место – Киев

12-е место – Херсонская область

13-е место – Львовская область

14-е место – Черновицкая область

Юноши 1998-1999 гг.р.

Весовая категория до 39 кг

1-е место – Филип Адрей (Одесская область)

2-е место – Басюк Иван (Харьковская область)

3-е место – Кузнецов Алексей (Одесская область)

3-е место – Дмитренко Александр (Одесская область)

Весовая категория до 42 кг

1-е место – Галушка Назарий (Хмельницкая область)

2-е место – Величко Роман (Одесская область)

3-е место – Кравец Валерий (Харьковская область)

3-е место – Житников Роман (Одесская область)

Весовая категория до 48 кг

1-е место –Моргун Дмитрий (Хмельницкая область)

2-е место – Рыбальский Иван (Запорожская область)

3-е место – Иващенко Евгений (Харьковская область)

3-е место – Романов Алексей (Одесская область)

Весовая категория до 52 кг

1-е место – Яцевич Роман (Одесская область)

2-е место – Бобров Александр (Донецкая область)

3-е место – Гуценюк Илья (Хмельницкая область)

3-е место – Брюховецкий Валентин (Черкасская область)

Весовая категория до 57 кг

1-е место – Четвертаков Олег (Одесская область)

2-е место – Криворучко Александр (Харьковская область)

3-е место – Пантелей Тарас (Черкасская область)

3-е место – Прозоров Богдан (Кировоградская область)

Весовая категория до 62 кг

1-е место – Киселёв Дмитрий (Харьковская область)

2-е место – Миронов Андрей (Харьковская область)

3-е место – Тимченко Владимир (Черниговская область)

3-е место – Волынец Илья (Донецкая область)

Весовая категория до 68 кг

1-е место – Нижинский Максим (Одесская область)

2-е место – Немножко Александр (Киев)

3-е место – Дручок Денис (Днепропетровская область)

3-е место – Корчуков Игорь (Харьковская область)

Весовая категория до 74 кг

1-е место – Михальчук Евгений (Хмельницкая область)

2-е место – Анохин Дмитрий (Черкасская область)

3-е место – Альберда Алексей (Волынская область)

3-е место – Голубев Владимир (Черкасская область)

Весовая категория +82 кг

1-е место – Новиков Роман (Харьковская область)

2-е место – Губаренко Олег (Харьковская область)

3-е место – Ярощук Станислав (Черкасская область)

Командный зачёт

1-е место – Одесская область

2-е место – Хмельницкая область

3-е место – Харьковская область

4-е место – Черкасская область

5-е место – Донецкая область

6-е место – Киев

7-е место – Черниговская область

8-е место – Запорожская область

9-е место – Волынская область

10-е место –Днепропетровская область

11-е место – Кировоградская область

12-е место –Сумская область

13-е место – Херсонская область

14-е место – Киевская область

15-е место –Николаевская область

Юниоры 1996-1997 гг.р.

Весовая категория до 52 кг

1-е место –Андрущенко Иван (Николаевская область)

2-е место – Косюк Николай (Одесская область)

3-е место – Степанюк Евгений (Харьковская область)

3-е место – Дмитренко Сергей (Харьковская область)

Весовая категория до 57 кг

1-е место – Кондратович Богдан (Харьковская область)

2-е место – Крыжановский Андрей (Хмельницкая область)

3-е место – Веретеньков Александр (Черкасская область)

3-е место – Мельник Леонид (Черкасская область)

Весовая категория до 62 кг

1-е место – Суворов Артём (Херсонская область)

2-е место – Лисовский Евгений (Хмельницкая область)

3-е место – Антонюк Денис (Хмельницкая область)

3-е место – Бакаев Сергей (Харьковская область)

Весовая категория до 68 кг

1-е место – Плискин Ярослав (Киев)

2-е место – Войцеховский Артём (Хмельницкая область)

3-е место – Багишвили Бачуки (Харьковская область)

3-е место – Клочан Илья (Черкасская область)

Весовая категория до 74 кг

1-е место – Хальчевский Станислав (Днепропетровская область)

2-е место – Хачко Роман (Киевская область)

3-е место – Рябинин Виталий (Харьковская область)

3-е место – Суслов Михаил (Киев)

Весовая категория до 82 кг

1-е место – Маникин Данила (Харьковская область)

2-е место – Ярослав Артур (Черниговская область)

3-е место – Ершов Александр (Донецкая область)

3-е место – Шадрин Захар (Херсонская область)

Весовая категория 90 кг

1-е место – Горлач Иван (Черниговская область)

2-е место – Немировский Стаислав (Одесская область)

3-е место – Зайкан Кристиан (Закарпатская область)

3-е место – Мищенко Дмитрий (Харьковская область)

Весовая категория +90 кг

1-е место – Марчук Александр (Хмельницкая область)

2-е место – Кучер Олег (Киевская область)

3-е место – Захарец Иван (Одесская область)

3-е место – Дяченко Виталий (Харьковская область)

Командный зачёт

1-е место – Хмельницкая область

2-е место – Харьковская область

3-е место – Одесская область

4-е место – Черниговская область

5-е место – Киевская область

6- е место- Херсонская область

7-е место – Николаевская область

8-е место – Киев

9-е место – Днепропетровская область

10-е место- Черкасская область

11-е место – Донецкая область

12-е место – Закарпатская область

13-е место – Сумская область

14-е место – Запорожская область

15-е место – Волынская область

02 Мар

Чемпіонат Херсонської області з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Чемпионат области среди юниоров и юниорок
1994-1999 г.р., юношей и девушек 2002-2003г.р.

Приняли участие 8 команд -52 чел.

1) ДЮКФП 4
2) ДЮКФП 5
3) ФСТ Спартак
4) ФСТ Динамо
5) ДЮСША Геническ
6) ДЮСША Каховка
7) Спортивный клуб дзюдо Цюрупинск
8) ХВУФК

Победители среди юниоров и юниорок:

1 место Гонта Татьяна 52кг ДЮСША Каховка
1 место Зинкевич Ольга 57 кг ДЮКФП 5
1 место Кучеренко Андрей 55 кг ДЮКФП 4
1 место Савченко Виталий 60кг ДЮКФП 5
1 место Рябенький Владимир 66кг ФСТ Динамо
1 место Алехскерли Ейдар 73кг ФСТ Динамо
1 место Шадрин Захар 81кг ХВУФК
1 место Едрович Степан 90кг ДЮКФП 5

Победители среди юношей и девушек:

1 место Гочева Весна 32кг ДЮКФП 4
1 место Барышевская Диана 36кг ДЮКФП 4
1 место Сидоренко Данила 34кг ДЮСША Геническ
1 место Савченко Владислав 38кг ДЮКФП 4
1 место Литвиненко Олег 42кг ДЮКФП 4
1 место Шадрин Данила 46кг ДЮКФП 5
1 место Емма Гарник 55кг ДЮКФП 5
1 место Кайдашов Илья 66кг ДЮКФП 4
1 место Янчук Владислав +66кг ДЮКФП 5


Змагання проводяться 02 березня 2014 року в спортивному залі м.
Херсон, вул.. Перекопська, 4.