21 Мар

УРА! Гучне УРА лунає дзвоником у перспективне майбутнє самбо в Херсонській області!

Минув Кубок України з боротьби самбо серед кадетів на честь ветеранів самбо. Організатором проведення  є Херсонська обласна громадська організація “Федерація спортивного, бойового самбо і дзюдо”. Урочисту частину відкривав духовий оркестр УМВС  України в Херсоні, гімн України виконав директор “Палацу молоді та студентів” Яценко Володимир Іванович, хореографічні гуртки “Веселі Чобітки” та “Едельвейс” виконали український танок та вручили представникам команд караваї на знак гостинності і хлібосольності Херсонщини. Від імені народного депутата Паламарчука Миколи Петровича було вручено стипендії ветеранам. Окрема подяка партнерам : ТОВ “Авто-Плаза”, мережі магазинів “Карандаш”, готелю “Фрегат”, ТРЦ “Фабрика”, ТОВ “Дукат-Плюс”, ТОВ “Osnova”, ресторану “Подкова”, ПП ВКФ “Акватерм”, Громадській організації “Самопоміч”, першому заступнику голови облради Зеленчуку В.В., Начальнику управління поліції Херсонської області Мєрікову А.І.

Прийняли участь у змаганнях 16 команд .

Результат першого дня:

Юнаки

До 42 кг
1. Анатолій КУЛІБАБА (Вінницька).
2. Данило МУДРАК (Вінницька).
3. Ростислав ХОНТА (Івано-Франківська) і Юрій ЯРЕМЧУК (Івано-Франківська).

До 50 кг
1. Сергій САГАЙДАКОВ (Донецька).
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська).
3. Данило ТОМАШЕВСЬКИЙ (Харківська) і Дмитро АЛЄКСЄЄВ (Дніпропетровська).

До 60 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська).
2. Денис РАЄВСЬКИЙ (Харківська).
3. Павло МОЛЧАНОВ (Миколаївська) і Максим РЕЗНІК (Харківська).

До 72 кг
1. Назар ШАДРІН (Херсонська).
2. Євген ПУСТОГАР (Дніпропетровська).
3. Олексій БОНДАРЧУК (Миколаївська) і Євген ЖУРАВЛЬОВ (Луганська).

До 84 кг
1. Павло ПОГАПОВ (Одеська).
2. Ілля ДЮК (Дніпропетровська).
3. Ігор БАСАНЕЦЬ (Сумська) і Єгор СТАТІВКА (Харківська).

Дівчата

До 38 кг
1. Вероніка МІЦКЕВИЧ (Одеська).
2. Дарія РОМАНОВИЧ (Дніпропетровська).
3. Катерина БОРИСОВА (Одеська) і Мирослава ДОВЖЕНКО (Черкаська).

До 44 кг
1. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська).
2. Олеся САЛФЕТНИК (Житомирська).
3. Оксана ЖДОВАНУ (Дніпропетровська) і Ганна КОСТЕРНА (Херсонська).

До 52 кг
1. Русанна ДЖЕНАЙ (Сумська).
2. Наталія СТЕПАНЕНКОВА (Івано-Франківська).
3. Марія БАЛАЦКО (Івано-Франківська) і Дар’я ПОНОМАРЕНКО (Миколаївська).

До 60 кг
1. Валерія БІРЮЧЕНКО (Житомирська).
2. Ганна НЕДОТОПА (Дніпропетровська).
3. Олена ВОЛКОВА (Київ).

До 70 кг
1. Анастасія ЖИЛЯЄВА (Дніпропетровська).
2. Марія СНІСАРЕНКО (Миколаївська).
3. Марія БОРИСЕНКО (Івано-Франківська) і Анастасія ДОДОСЄВА (Одеська).

Результат  другого дня.

Командний залік

1. Одеська область.
2. Дніпропетровська область.
3. Харківська область.

Юнаки

До 46 кг
1.Едуард ШТЕФАНЕСА (Чернівецька) .
2. Олександр ТЮЛЬКІН (Дніпропетровська).
3. Микита ЗУБКОВ (Дніпропетровська) і Гліб ПОЛІЩУК (Дніпропетровська)..

До 55 кг
1. Іван ПЕРЕБИЙНІС (Харківська).
2. Костянтин ЛИХОЛЬОТ (Харківська).
3. Кіріл КРАСНІКОВ (Харківська) і Андрій ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ (Луганська)..

До 66 кг
1. Максим БІЛІНСЬКИЙ (Кіровоградська).
2. Олексій МАЛЕЦЬ (Київська).
3. Артем АФАНАСЕНКО (Херсонська) і Микола ФАРІОНОВ (Миколаївська).

До 78 кг
1. Станіслав СЕРГІЙЧУК (Дніпропетровська) .
2. Євгеній ПАНІЧ (Херсонська).
3. Богдан ПУШЕНКО (Київська) і Руслан ДЖЕГАЛЮК (Івано-Франківська)..

Понад 84 кг
1. Єгор ЛЕОНОВ (Харківська).
2. Едуард ШПИТКО (Одеська).
3. Ілля ЛОПАТНЬОВ (Миколаївська) і Іван ПОПОВИЧ (Чернігівська)..

Дівчата

До 41 кг
1. Аліна САВЧУК (Миколаївська).
2.Анастасія ВІТОЛСЛАВСЬКА (Одеська).
3. Весна ГОЧЕВА (Херсонська).

До 48 кг
1. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська).
2. Сніжана ПЛІШ (Івано-Франківська).
3. Ірина ОГЛІ (Харківська) і Єлизавета ЖЕРЕБНА (Харківська).

До 56 кг
1. Валерія КАРАУШ (Одеська).
2. Єлизавета ПРОТЧЕНКО (Миколаївська).
3. Яна ПЛАХТІЙ (Черкаська) і Ліліана МИХАЛЬСЬКА (Дніпропетровська)..

До 65 кг
1. Мар’яна МИХАЙЛОВА (Харківська).
2. Маргарита ПТУШКА (Луганська).
3. Діана КУРИЛО (Дніпропетровська) і Марія РИБАЧУК (Одеська).

Понад 70 кг
1. Ірина ЛОГОЙДА (Одеська).
2. Богдана КЕПЕЩУК (Івано-Франківська).
3. Олександра РОМАНЕНКО (Дніпропетровська) і Катерина ЧОВГУН (Дніпропетровська).

DSC_5317-fregat-16 b_3134 b_3122 b_3121 DSC_5332-fregat-16 DSC_5459-fregat-1 DSC_5359-fregat-16

Добавить комментарий