19 Апр

Результати проведення Всеукраїнського турніру “Кубок Мера Херсона” серед юнаків”

16 квітня 2016р. пройшов всеукраїнський турнір “Кубок Мера Херсона”. Організатори турніру висловлюють вдячність партнерам за підтримку у проведенні змагань: меру міста Миколаєнко В.В., Начальнику управління поліції Херсонської області Мєрікову А.І., Директору палацу молоді і студентів Яценко В.І., директору ХВУФК Кучеру В.В., Херсонському обл. відділенню Національного Олімпійського Комітету України,  директору з-ду “OSNOVA” Абдурахманову Р.М.

Результаты Всеукраинского турнира с дзюдо «Кубок мэра Херсона» среди юношей.   347 Участников,  19 Команд, 7 Областей

2000-2001г.р

46кг

1место        Шульга Виталий           Очаков

2место        Османов Фархад           Одесса

50кг

1место        Штефанесса Єдуард     Киев

2место        Натаров  Ярослав                  Никольское

3место        Измайлов Андрей         Днепропетровск

3место        Мирилко Николай        Херсон

55кг.

1место        Скальский Виталий      Овидиополь

2место        Алексеев Юрий            Урзуф

3место        ДжураевЯнуш              Днепропетровск

3место        Спанчек Иван              Херсон

60кг.

1                 Савинов Евгений          Одесса

2                 Переродов Матвей       Запорожье

3                 Молчанов Павел           Николаев

3                 Луцкевич Дмитрий      Николаев

66кг

1                 Сенюк Артем                Киев

2                 Пацюк Никита              Николаев

3                 Семенихин Николай     Херсон

3                 Тимошенко Влад          Запорожье

73кг

1                 Шадрин Назар              Херсон

2                 Панич Евгений             Херсон

3                 Корецкий Георгий       Киев

3                 Жуков Вадим               Днепропетровск

81кг

1                 Крыжанский Марат      Киев

2                 Гениевский Артем        Днепропетровск

3                 Габидулин Влад           Запорожье

3                 Назаров Влад                Овидиополь

81+кг

1                 Манукян Давид            Овидиополь

2                 Сытник Александр       Днепропетровск

3                 Щербина Сергей                   Херсон

3                 Саркисян Левон          Херсон

2002-2003

38кг

1                 Куркоид Георгий         Одесса

2                 Голобородько Никита Одесса

3                 Гризодуб Дмитрий      Урзуф

3                 Крылков Сергей                    Херсон

42кг

1                 Варганов Данил            Одесса

2                 Шугалеев Антон           Киев

3                 Бондарь Богдан            Херсон

3                 Цурлуй Игорь               Николаев

46кг

1                 Османов Мурат            Одесса

2                 Прокопенко Леонид     Одесса

3                 Курбанов Стас             Николаев

3                 Пересипко Иван          Овидиополь

50кг

1                 Дрозд Кирилл              Запорожье

2                 Лисенко Дмитрий        Николаев

3                 Цыганенко Максим      Одесса

3                 Туриця Александр       Овидиополь

55кг

1                 Неботов Сергей          Николаев

2                 Белых Влад                  Херсон

3                 Тригуб Максим            Днепропетровск

3                 Кулишов Назар            Овидиополь

60кг

1                 Бурлака Владимир        Овидиополь

2                 Скрипка Богдан          Одесса

3                 Иванов Константин      Урзуф

3                 Шадрин Данил             Херсон

66кг

1                 Тарасенко Герман        Днепропетровск

2                 Сапожников Кирилл    Запорожье

3                 Дейнега Олег                Николаев

3                 Кищик Влад                  Кривой Рог

66+ кг

1                 Шевчук Кирилл            Одесса

2                 Сальник Ярослав         Николаев

3                 Леонтьев Александр    Днепропетровск

3                 Диденко Артем            Овидиополь

2004-2005

30кг

1                 Перева Влад                  Херсон

2                 Зурабян Гарик              Одесса

3                 Беспалов Юрий            Херсон

3                 Ивков Андрей              Николаев

34кг

1                 Сарочан Артем             Овидиополь

2                 Овсюк Евгений            Запорожье

3                 Пятигорский Эдуард   Кривой Рог

3                 Бобровский Александр Урзуф

38кг

1                 Каратаев Данил            Николаев

2                 Пересипко Константин Овидиополь

3                 Сатин Александр          Николаев

3                 Крюков Роман             Одесса

42кг

1                 Бут Артем                    Запорожье

2                 Аврамов Иван              Урзуф

3                 Кисляченко Егор         Николаев

3                 Сахоров Данил             Херсон

46кг

1                 Кышка Богдан              Запорожье

2                 Климчук Владимир      Геническ

3                 Гончаровский Влад      Днепропетровск

3                 Хачатурян Артем         Одесса

50кг

1                 Вербовой Вадим                    Овидиополь

2                 Ванятовский Дмитрий           Николаев

3                 Якушенков Михаил      Каховка

3                 Французкий Богдан      Николаев

55кг

1                 Малолетников Николай Запорожье

2                 Галла Николай              Урзуф

3                 Лагутенко Руслан         Херсон

3                 Лаврентьев Роман        Одесса

 

55+кг

1                 Журавель Артем                    Одесса

2                 Козак Андрей              Одесса

3                 Щербань Сергей                    Геническ

3                 Сыч Александр            Кривой Рог

2006-2007

23кг

1                 Турилов Александр      Одесса

2                 Гардеев Владимир        Одесса

3                 Самков Сергей             Кривой Рог

3                 Трибух Назар               Херсон

26кг

1                 Брийчук Вячеслав        Овидиополь

2                 Кексель Игорь             Овидиополь

3                 Боднарский Никита      Кривой Рог

3                 Горбан Артем               Кривой Рог

30кг

1                 Туила Карим                Запорожье

2                 Болотов Евгений                   Николаев

3                 Тарута Данил                Кривой Рог

3                 Стефанкив Дмитрий     Урзуф

34кг

1                 Бондаренко Давид       Овидиополь

2                 Обизов Артур              Одесса

3                 Кравцов Кирилл                    Геническ

3                 Залиский Артем          Березниговатое

38кг

1                 Чернышов Егор            Николаев

2                 Курган Иван                 Николаев

3                 Ткачев Егор                  Днепропетровск

3                 Каломиец Аркадий       Одесса

42кг

1                 Воротнюк Никита        Одесса

2                 Грудковский Назар      Каховка

3                 Макаров Евгений         Кривой Рог

3                 Конотоп Тимур          Геническ

46кг

1                 Князев Владимир         Херсон

2                 Шаповал Александр     Днепропетровская область

3                 Гречко Игорь               Запорожье

3                 Фесенко Олег               Днепропетровск

46+кг

1                 Салгалов Давид            Геническ

2                 Раманов Егор               Кривой Рог

3                 Чабан Артем                 Одесса

Добавить комментарий