28 Ноя

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ “САМБО у кожний навчальний заклад” на ХЕРСОНЩИНІ!

За ініціативи Міністру Кабінету Міністрів України, а по сумісництву Почесного президента Національної федерації самбо України Олександра Саєнко та головного тренера України з самбо Михайла Руденко, за сприяння народного депутата України Олександра Співаковського, який є першим заступником голови комітету Верховної ради України з питань науки та освіти,  запроваджується Всеукраїнський проект «САМБО у кожний навчальний заклад».
Головним завданням цього проекту не зробити з кожного школяра спортсмена найвищих досягнень, а сформувати гармонійно розвинену особистість, яка зможе захистити себе, своїх близьких і, за необхідності, – свою країну. В рамках дії цієї програми школярів навчать елементарним правилам самооборони, вмінню правильно падати, що зменшить статистику травматизму в період несприятливих погодних умов, тощо.
17 листопада в ЗОШ № 30 м. Херсона відбулась перша презентація Всеукраїнського проекту «САМБО у кожний навчальний заклад» за участі вищезазначених почесних гостей та голови Херсонської обласної державної адміністрації Анрія Гордєєва.
Херсонська федерація сподівається на плідну співпрацю з ХОДА, яка сприятиме залученню до здорового способу життя учнів через уведення у процес фізичного виховання «САМБО» та надасть нове життя для цього виду спорту на Херсонщині.
Тренери, за умови залучення великої кількості учнів, зможуть вести селекційний відбір, що дозволить реалізувати себе і дітям з віддалених куточків нашої області.
Сподіваємось та закликаємо і освітні заклади Херсонщини долучатися до Всеукраїнського проекту «САМБО у кожний навчальний заклад»!.

 

Добавить комментарий